Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlterheltség és figyelmetlenség?

Túlterheltség és figyelmetlenség?

Figyelt kérdés

Két emberrel kell konfliktust megoldanom a közeljövőben. Az egyik kellemetlenségeket okoz nekem, a másik egész más jellegű magánéleti.


Főállásban dolgozom, alig tudtam szabadságot kivenni a vizsgákhoz és így is a nyári és a két ünnep közötti miatt csak 2 nap maradt az évre.


Iskolarendszeren kívüli technikusi 2 vizsgája közeleg.


Ma volt a forgalmi vizsgám és marha nagy figyelmetlenségen hasaltam el.


Óráról-órára jobb vagyok, de néha figyelmetlen, táblákat nem veszek észre vagy nem emlékszem rá.



Nem vagyok benne biztos, hogy a szomorúság, stressz, nyűgösség az oka, mert amikor épp vezetek, az kikapcsol, elterel a napi gondokról.

Nem tanulok túl sokat se a technikusikra, most is épp pihenek, sportoltam, csak utána fogok tanulni.


Mégis lehet, hogy amikor a technikusi vizsgákon és a konfliktusokon túl vagyok, jobban fogok tudni figyelni a vezetésre?


2017. máj. 15. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!