Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy nem emléksze...

Az normális, hogy nem emlékszek évekre az életemből?

Figyelt kérdés

Monjuk 9.osztály teljes egészében kiesett és a 10.elejére sem emlékszem. Nem arra, hogy mit tanultunk, hanem, hogy mi törtênt úgy nagyvonalakban. Egyszerűen egy eseményt se tudok felsorolni.

17/l



2017. máj. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Unalmas volt az az időszak. Nem volt semmi érdekes. Szóval igen, normális. :D
2017. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:

Mivel ha jól olvasom, 17 vagy, ez igen fura, mivel 2-3 évvel ezelőtti dolgokról beszélünk. Próbálj ki technikákat, pl. valamilyen tényszerű adathoz kötve felidézni dolgokat, és kérdés, hogy úgy beugranak-e a képek? Ha most így hasraütésszerűen fel kellene idézni egy néhány évvel ezelőtti hát... akármit, elsőre bárki zavarba jöhet.

Tudni kell, hogy sok esetben az emlékkép megvan, csak a felidézés problémába fut.


De egy példa: hmm 9. osztály? Akkor voltam 15 éves, azon a nyáron nyaraltunk Horvátországban, igen, az X településen volt, a Jancsikával meg a Juliskával voltunk ott ahhhaaa! És akkor elkezdenek beugrani a nyaralás képei, mert már van mihez kötni az egészet.


Ha így sem vagy képes felidézni semmit, akkor az jelenthet valami komolyabb dolgot is, aminek érdemes lehet utánajárni.

2017. máj. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legelső pár évvel én is gondban vagyok.
2017. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!