Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgaidőszakra a legjobb...

Vizsgaidőszakra a legjobb bogyó? Sürgős!

Figyelt kérdés

MemoPlus-t szedtem,de semmi változást nem vettem észre,sőt...csak idegesebb,feszültebb,robbanékonyabb voltam,arról nem is beszélve,hogy nem ment úgy bele a fejembe a tanulnivaló.


Valami nagyon hatásos módszert tudnál ajánlani?


Köszönöm előre is!



2012. dec. 10. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha egészséges vagy, nincs olyan gyógyszer ami még egészségesebbé tenne..


Kiegyensúlyozott táplálkozáson kívül, ami stabil vércukorszintet biztosít, az agyat tápláló zsírokat és vitaminokat célszerű bevinni.. napi egy marék dió, amúgy meg gabona és tejtermékmentes táplálkozás sok zöldséggel, húsokkal. Ennyivel segíthetsz magadon, és sok sikert!

2012. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen bogyó nem segít, csak rászoktat, hogy vegyszerekkel próbáld helyettesíteni a valódi megoldásokat. Tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de akkor is ez van!
2012. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Na, úgy látom TáplálkozásHarcművész más topikban is osztja az észt...



Én MagneB6-ot szedtem kúraszerűen, főleg a téli vizsgaidőszakokban (napi 1). Nem mondom, hogy jobban fogott az agyam, de kevésbé voltam stresszes, könnyebben vettem az akadályokat, és nekem már ez is sokat jelentett. Egy próbát megér szerintem.

2012. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

És ez úgy látom nem csak rólam mondható el.

Mindenki vizsgázik?

2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Ha egészséges vagy, nincs olyan gyógyszer ami még egészségesebbé tenne.."


Nem egészség kell, hanem az agynak tápszer, de ezt te úgysem érted.



A Memopluszban Mg,B6, Lecitin van, ezeknek semmi közük az értelemhez :D A ginkgo biloba már jó de abból kevés van.


Kérj az orvostól Ritalint vagy Piracetamot.

2012. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az egészséges táplálkozás pont elég tápanyagot ad az agynak.


A gyógyszerek nem csodaszerek vagy tápszerek az agynak, primitív dolog egy látszólag pozitív hatás miatt elszenvedni számos más hatást..


A ginkóval egyetértek, az jó, és kíméletes.

2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szörnyen stresszes vagyok,és mivel még csak az első téliszemeszterem van egyetemen,még jobban tarok a vizsgáktól.


Napi 2 kávé,csoki,mindent dobok már magamba,de úgy érzem egyre rosszabb...


A memoplusz egyáltalán nem segitett,pedig jót hallottam róla,viszont nekem 10 bogyó beszedése után csak azt vettem észre,hogy olvasom olvasom,de semmi nem marad meg. Arról nem is beszélve,hogy nyugtalan,stresszes,robbanékony vagyok,aminek néha szegény párom issza meg a levét...


Napi max. 5 óra alvással,mert a drága szobatársnőimtől többet nem lehet.

2012. dec. 10. 21:00
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem bogyóra van szükséged, hanem normális szobatársakra. Próbáld megbeszélni velük az együttélés normáit. Esetleg egy kis pótalvás napközben?
2012. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A szobatársak le lesznek cserélve,már csak ezt a pár napot kell kibirnom...

A pótalvásnak napközben sajnos nekem nincs olyan hatása,időm se mindig,és mivel rajtam kivül még 3 ember tartózkodik a szobában,elég nehezen lehetne nappal megoldani a problémamentes alvást.

2012. dec. 10. 21:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Stresszre -> Tajcsí, vagy Jóga, de a feszültséget meg kell tudni valahogy kezelni, a vizsgaidőszakokban, később a munkahelyeden..
2012. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!