Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha ilyeneket...

Az normális, ha ilyeneket művelek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik volt sulimban volt egy lány, akibe nagyon szerelmes voltam. Msnen próbálkoztam nála. Úgy nézett ki sínen voltam. Csak egy bökkenő volt: élőben nem mertem hozzá menni. Hónapokon keresztül próbáltam összeszedni magam, hogy legyen hozzá bátorságom. Egy idő után már lerázott. Októberben történt.

Azóta néha megnézem az iwiw vagy facebook profilját. Nézegetem a képeit. Nagyon rossz érzés az egészre gondolni és mégis nézem. Nem tudom, hogy miért. Két dolgot érzek ilyenkor: nagy szomorúságot, bánatot vagy dühöt. Tudom, hogy nem jó ez.

Ha meg mások mondják, hogy keressek egy másik lányt, akkor ezzel az a gond, hogy alapból félénk vagyok, nincs önbizalmam nem merek kezdeményezni lányoknál 22 éves létemre. Nem tudom, hogy mi nem stimmel.


2011. aug. 20. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak az hogy szereted.:/ a viszonzatlan szerelmet nem könnyű kiheverni.Kitartást!És próbálkozz,legyél bátrabb,hátha...
2011. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az embernek a legnehezebb az, amikor visszautasítják, nem fogadják el. Ön ezt érzi most. Hogy mit tegyen? Nézzen bele a legközelebbi kiszemelt lány mindkét szemébe egyszerre, és úgy beszélgessen vele. Próbálja ki.

üdv

2011. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
itt szó nincs szerelemről
2011. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De lehet belé szerelmes.Igaz,nem írta le mennyire kerültek közel egymáshoz de lehet hogy jobban mint gondolnád és nem tudja elfelejteni a lányt,azért nézegeti a mai napig az adatlapját.Azért lehet szomorú mert szereti,és nincs vele,azért lehet dühös (magára) mert rájött hogy elrontotta.


Kedves kérdező,az a baj néha hibázunk de nem bírjuk helyrehozni és akit szeretünk végül...mással köt ki.Így van ez.Próbáld meg túltenni magad rajta.Sok sikert.És tudom hogy nehéz,de mást nem mondhatok.És normális hogy megnézed mi van vele,normális ha az adatlapján időzöl,sőt az is hogyha meglátod mással elönt a méreg mert te szeretnél vele lenni...és elszomorodsz,és magadba roskadsz és utána sírsz...

2011. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régi módi vagyok, de szerintem abban semmi ciki nincs, ha egy fiú megpróbál udvarolni egy lánynak, még akkor sem ha visszautasítják.Ha férfi vagy, légy férfi, légy büszke magadra, és legyen önbizalmad.Merj próbálkozni, és hidd el egyszer majd te is megtalálód a hozzád való partnert.
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem látens homár vagy.
2011. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Miért lennék homár? Nem értem a logikáját. Attól, hogy inamba száll a bátorság ahhoz, hogy oda merjek menni a LÁNYHOZ, akihez VONZÓDOK?

2011. aug. 23. 21:17
 8/9 A kérdező kommentje:

0:15!


Pedig nagyon is annak éreztem és annak érzem. Bár lehet, hogy az idő haladtával másba ment át vagy nem tudom. Egyszerűen nem megy a megfogalmazása. Legszívesebben valahogy megakadályoznám azt, hogy rátekintsek a profiljára. Különben rosszul leszek. Általában arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valakije és egy jel sem mutat erre.

2011. aug. 23. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért gondolsz még rá, mert mivel nem találkoztatok, igazából nem lépted meg, amit kellett volna, így nem tudod, mi lehetett volna belőle, ezért nem tudsz továbblépni.
2011. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!