Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az egész lelki okokból...

Ez az egész lelki okokból lehet már pár hónapja? És egyre romlik a helyzet

Figyelt kérdés

Nem vagyok 100%os állapotban már jópár hónapja. Az egész szervezetem mintha le lenne kissé gyengülve, fáradékonyabb vagyok mint kéne pedig kialszom magam többnyire jól. Nem vagyok valami energikus, nem érzem magam jól a bőrömben, nem érzem teljesen egészségesnek magam. Fejemben is néha enyhe, tompa, de furcsa érzések vannak. Hajlamos vagyok a szédölgésre, néha egy-egy pillanatra előfordul főleg ha sok ember van körülöttem hogy úgy jobban beszédülök. Lelkileg megviselt állapotban vagyok legfőképpen mert aggódok az egészségem miatt, meg a környezetem se túl kellemes ami körülvesz. Könnyen kiborulok, valamikor meg csak úgy a semmitől belekerülök egy lehangolt, melankolikus állapotba még akkor is néha amikor amúgy jó kedvemnek kéne éppen lennie mert jó dolog történik éppen. Sokat álmodozok hogy bár én is olyan életerős, fitt, energikus lehetnék mint a többi korombeli fiatal.

21/F vagyok


2017. máj. 25. 17:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom sokszor alacsony kicsit, 100 körül van. Sokszor vagyok egyébként álmos így viszonylag sok kávét iszok
2017. máj. 25. 17:29
 2/2 anonim válasza:
Nem vagyok pszichológus, de segíteni akarok neked.Lehet hogy nem ártana egy kivizsgálás, és kis vitaminpótlás, viszont nekem lelki oknak tűnik mindez. Valamiben hiányt szenvedsz, és szerintem ez azoknak az embereknek a hiánya akik szeretettel fordulnak feléd. Középiskola ideje alatt én is így éreztem, nem volt érzelmi támaszom, nyomasztó volt a környezetem. Ha megnyugtatna egy beszélgetés egy baráttal, akkor velem beszélhetsz :)
2017. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!