Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örökké a negatív gondolkodás?

Örökké a negatív gondolkodás?

Figyelt kérdés
Mindenről a negatív dolgok jutnak eszembe! a legtökéletesebb dolog sem jó nekem, mert elkezdek kombinálni és brutális gondolatok elferdítik a magánéletemet, az énképemet, munkámat, házasságot, gyerek témát, pénzt, elegem van, nem tudok így élni, hogy legyen pozitív?
2010. máj. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass könyvet a Vonzás hatalmáról, vagy agykontroll esetleg. A férjem ugyanilyen sajnos, nem tudom megváltoztatni.Nemcsak neked, de a környezetednek is rossz lehet így.
2010. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudatosan. Amikor "jön" egy negatív gondolat, tudatosan nem gondolod tovább, és helyette pozitívat gondolsz.
2010. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most pl tökéletes párkapcsolatomban látom a hibát, olyannyira, hogy képes voltam attól félni, h talán nem szeretem és már ez a félelem elborította az eszemet.és persze jön a bűntudat. hogyne szeretném, hát imádom.
2010. máj. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!