Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszióról miért mindig...

A depresszióról miért mindig egy sarokba síró lány és a vagdosás jut eszébe mindenkinek?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobban mutat az asztalra dőlt férfi aki éppen a piás üveget szorongatja és tiszta karika a szeme... értitek belefáradt az életébe aztán meg elégszik a piájával..
2017. máj. 27. 01:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy egy alkoholista anya esetleg egy reményvesztett drogos aki szúrja magát...imádom a drámát
2017. máj. 27. 01:51
 2/12 A kérdező kommentje:
vagy egy mély depresszióba sűlyedt évekig zaklatott diák aki lemészárol egy osztályt és öngyilkos lesz...
2017. máj. 27. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem az jut eszembe!
2017. máj. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2017. máj. 27. 02:02
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem se
2017. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mellesleg amit írtál, hogy lemészárol egy osztályt! Semmi köze a depresszióhoz. A depressziós és a pszichopata két különböző dolog!
2017. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A pszichopata egy manipulatív érzelem mentes ember aki kedvesnek és jóindulatúnak tűnik majd úgy át bax hogy csak na aki lemészárol másokat az is lehet depressziós mert mielőtt meghal bosszút akar állni ne keverd a kettőt
2017. máj. 27. 02:26
 8/12 starboy1 ***** válasza:
100%
hülyeségeket beszélsz,egy vagdosó csaj max borderline os max
2017. máj. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szenes43 ***** válasza:
A depresszió betegség mégpedig az agy bizonyos területeinek egymással történő kommunikációs zavara. Amit látsz a síró lányka a sarokban megtévesztő mert lehetne síró férfi piás üveg nélkül. A gyógyszerek ezt a kommunikációs rést igyekszenek áthidalni persze a gyógyszer fajtája szerint.
2017. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Súlyos depresszióban szenvedek 17 ėve lassan.

Ami eszembe jut a depressziórol az a tulajdon kėt kėk szemem, ahogy visszanėz a tükörbõl; olyan vagyok, mint egy rossz minõsėgū selejtes szivar. Az ėlet akkor is elsziv, a hamu az ėletem, a füst a remėnyem es a csikk az emlėkem, amit mindenki megtapos.

2017. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!