Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abilify okoz hallucinációt?

Starboy1 kérdése:

Abilify okoz hallucinációt?

Figyelt kérdés
2 hete szedem kb eddig 7,5 mg ma reggel már 15 mg beszedtem mert úgy mondta az orvos, de ahogy beszedtem a 15 mg ot rámjött a szarrulét tegnap azt haluztam tőle hogy szörnyek mennek a falon meg hogy az ajtó közeledik hozzám.a hangok is jobban előjöttek,nem tudom el különíteni lehet hogy kényszergondolatok arra is szedek sertalin zentava t 150 mg ot.

2017. máj. 27. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos bármi előfordulhat.Nekem antidepresszánsokkal, nyugtatókkal van hasonló tapasztalatom.A kezelés első heteiben még nem hatnak, vagy fel is erősítik a tüneteket. Később ezek lehetnek mellékhatások.A gyógyszer letevésekor pedig elvonási tünetek. Szerintem várj még 1-2 hetet. Ha nem javulsz, vagy romlasz, akkor beszélj az orvosoddal.
2017. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!