Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttkori túlzott rajongást...

Felnőttkori túlzott rajongást milyen pszichés vagy lelki dolog okozhat?

Figyelt kérdés
Teljesen normális életet élek, harmincon felül vagyok, vannak gyerekeim, boldog a házasságom. Van viszont egy színész, akiért túlzottan rajongok (rettenetesen tetszik). Minden nap lesem a híreket vele kapcsolatban, fantáziálok vele. Nem tudom mi okozhatja ezt nálam, mivel a férjemmel nagyon boldog vagyok. Csodálatos férfi és apa, és a szex is szuper. Tényleg nem tudom, mitől van ez, de nagyon utálom magam miatta. Szerintetek?
2014. aug. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy zenész fiú, akiért odavagyok. Nem tudtam először, hogy zenész, szóval nem onnan a vonzalom. Soha nem voltak bálványaim, és nem ragasztgattam posztereket az ágyam fölé. :) De meglátom, és elolvadok, megszűnik a külvilág. Ez annyira mély, hogy a fizikai vonzalom, vagy fantáziálgatás nincs is jelen. Ugyanúgy boldog vagyok a kis családommal, ez ettől teljesen független. Szerintem van valamilyen karmikus kapcsolódásom hozzá, amivel sajnos nincs dolgom, csak létezik.:)
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részleges infantilizmus. Símán belefér a normalitásba, főleg, ha nagyon unod a mindennapokat. Csak nyugodtan fantáziálj róla tovább.
2014. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez hozzászólni nem tudok, én soha nem rajongtam senki után, viszont ami valóban szép és tetszik a szememnek azt nem tagadom le, legyen az férfi vagy akár nő:)
2014. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!