Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek volt már olyan hogy...

Niceszisz kérdése:

Nektek volt már olyan hogy pisilnetek kell mész a wcre ráülsz és nem tudsz pisilni? Mitől van ez? Pszichikai?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, az! Van egy 500 kérdésből álló pszichikai teszt, amiben az is szerepel, milyen gyorsasággal-lassúsággal pisilsz.


Ha egyedül vagy otthon, vagyis nem nyilvános vécében, ahol melletted is végzik a dolgukat, akkor előfordulhat, hogy azért nem megy. Az egy enyhébb formája, de az is lelki eredetű. Otthoni "nemtudokpisilni" lehet szervi bajból eredő is.

2017. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na, ezt jól megaszontam. Szóval ha nyilvános vécében nem megy, az nem gond, sokakkal előfordul.
2017. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt (jó régen, kamaszként) húgyúti fertőzésem, kb fél óránként úgy éreztem, hogy pisi lesz. Bár egy pici mindig ment. Két napig szenvedtem vele, mire megmondtam az anyukámnak, és ő mondta, hogy biztos ez a bajom, elmentem orvoshoz, egy por állagú gyógyszert kellett meginnom este, és másnap már semmi nem volt.

Lehet, hogy ez a bajod, ha gyakran kell.

2017. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg szedsz valamilyen pszichiátriai gyógyszert, annak is lehet a mellékhatása.

Néhány triciklikus antidepresszívum vagy antipszichotikusnál ez jellegzetes tünet.

2017. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*antipszichotikum
2017. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy akár lehet egy elég makacs felfázás is.
2017. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szedek antidepresszánst 5 éve de ilyen pisis bajom nem volt még soha most alakult ki 3 hónapja
2017. jún. 7. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Kései mellékhatásként is előjöhet.

Lehet már nem hat a régebbi gyógyszered.

És ha a taglalt probléma már hónapok óta fennáll, tényleg keresd fel az orvosod, mielőtt teljesen tönkremenne a veséd.

2017. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
Nálam nyilvános wc-n volt ilyen.Meg itthon is,de csak akkor van ilyen,ha előtte maszturbáltam.Utána 5 percig nem tudok.
2017. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!