Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Először mész pszichológushoz...

Először mész pszichológushoz hogy néz ki egy ülés?

Figyelt kérdés
Írja már le nekem legyen kedves, hogy néz ki az első beszélgetés egy pszichológussal? Egyből rátértek a lényegre, vagy ő kérdezget? Elmeritek mondani a legdurvább gondolataitokat is? Ha pl fontolgatod a halálod, vagy mittudom én? Mit szól? Elküld valami vizsgálatra? Komolyan veszik?

#első #pszichológusnál
2016. jún. 11. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Ne menj EL!!! TUTI, hogy kiderülne, hogy ön vagy közveszélyes vagy, és akkor bezárnak!! Én se megyek el, inkább elfojtom!! NE MENJ EL! OLDD MEG MAGAD!
2016. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első nem a kérdésre válaszoltál!


Úgy zajlik az első interjú hogy megkérdezi minek mentél hozzá. Elmondod majd kérdezget magadról, családodról, munkádról/sulidról stb :)

2016. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én amikor először mentem pszichológushoz (suli, úgyhogy valamennyire ismertem már mert volt bent oszi órán is) az első kérdése az volt, hogy könnyen megtaláltam ez a szobáját (nem tudom minek nevezik). a második az, hogy nem fázok e (rövid ujjúban voltam és az alaksorban voltunk). a harmadik pedig az, hogy voltam e már hasonló helyzetben. utána kérdezett pár dolgot és rákérdett arra is, hogy inkább kérdezgessen vagy van valami amiről konkrétan beszélni szeretnék. Közben pedig apróságokról is beszéltünk (pl kecskék) mivel láthatta, hogy feszült vagyok és amíg megnyugodtam.

Nem olyan rossz, bátorság :) ha gondolod írj privibe

2016. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!