Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőmet depresszióval...

Ypszilon1980 kérdése:

Barátnőmet depresszióval kezelik, mennyi az esélye, hogy kigyógyul belőle és visszajön az életkedve?

Figyelt kérdés

Barátnőm évek óta depresszióval küzdött,csak gyógyszereket szedett,de egy hónapja annyira mélyre zuhant,hogy kórházba kellett vinni.Sajnos én is megbántottam azzal, hogy csak a kapcsolatunkkal foglalkoztam,amire persze ő nem tudott választ adni, vagyis várjam ki míg rendben lesz.Most ott tartunk,hogy másfél hete nem keresem,hogy tudjon pihenni és átgondolni a dolgokat,de azóta semmi,mintha el is felejtett volna.

Ezt nehezen viselem,van olyan,aki volt hasonló helyzetben?Mit gondoltok mire számíthatok?



2017. jún. 8. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem felejtett el, csak nincs jól. Várjál rá!Ki lehet jönni a depresszióból, de ha súlyos, akkor akár 2-3 hónapba is beletelhet, hogy jobban legyen.Egyenlőre ne nyaggasd pitiáner dolgokkal. Ha beszéltek, mondd neki, hogy szereted, hiszel a gyógyulásában. Tehát támogasd. Ha úgy fogja érezni, beszélni fog a kapcsolatotokról is.
2017. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled,hogy ezt írod és próbálom tartani magam.A baj az,hogy valóban azzal elszúrtam a dolgot,hogy engem ez a része nagyon érdekelt és az anyja azt mondta erre,hogy felzaklatom és ne zaklassam,ne hívogassam,várjam ki amíg ő hív engem.Szóval akármennyire is másképp látom most,nem léohetek vele kapcsolatba.
2017. jún. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!