Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Találkoztatok már ilyennel?

Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

10 éves korom óta, a legkedveltebb elfoglaltságom a zene hallgatás. Közben forogni szoktam a szoba közepén és közben ábrándozok. Persze, amikor senki sem lát.

Felszabadul bennem az adrenalin, ez erõt ad, egy fajta kikapcsolódás.

Egyszer elmondtam tini koromban a suli pszichologusnak, azt mondta, mindenki máshogyan kapcsol ki, ezt majd ki fogom nõni. De mindig vissza szokok rá, ilyenkor tudok álmodozni, hozzá tartozik az életemhez.

Mit tegyek? Mert már kínosnak érzem. Rákerestem az interneten és mindenféle autizmusról írtak.

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok õrült.

21/L


2017. jún. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szokás. Egyébként ott a pont, hozzá tartozik az életedhez. Ha szereted, csináld. Miért lennél őrült? Nem vagy az. Mindenkinek másfajta szokása(i) van(nak).
2017. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 42 éves férfi vagyok, heavy-metalra léggitározni szoktam. És nem vagyok őrült. Vagy nem nagyon.
2017. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem számít őrültségnek. Mit hallgatsz? :)
2017. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az autisták nem őrültek!


Nem valószínű, hogy az lennél. Arról tudnál szerintem.

2017. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!