Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelemre vágyom de nem...

Szerelemre vágyom de nem kaphatom meg és kezdek becsavarodni, mivel nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
f/20
2017. jún. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyújts rá!
2017. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy sört, és verd ki!
2017. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy még nem jött el a te időd :)
2017. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem irigylem azt a lányt, aki majd eszköze lesz annak, hogy kiéld ezt a vágyat...
2017. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szex, szerelem :(
2017. jún. 10. 21:15
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenki arra vágyik. De az a baj, hogy ez nem így fog eljönni, ami tudom most elcsépelt szöveg, de én is voltam így vele. Aztán mikor már évekig hiába próbálkoztam és nem volt semmi eredmény, akkor feladtam ezt a reményt és a barátaimmal, ismerőseimmel töltöttem minél több időt és ez így elmúlt, nem is akartam nőt, annyira elvoltam. És jött magától...., maga a szerelem nem minden amúgy.
2017. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne oltogassátok már szegényt, teljesen természetes, hogy erre vágyik!

Kérdező, talán épp szerelmi bánatod van és az ihlette a kérdést. Erre mindenki azt szokta mondani, hogy "majd találsz jobbat", és ez nagyon idegesítő, de az a poén benne, hogy igaz: tényleg fogsz majd jobbat találni! Senki sem pótolhatatlan - és ebben éppen az a jó, mint ami a rossz.

Próbáld elfoglalni magad más dolgokkal, keress egy új hobbit (ez ismerkedéshez is kiváló lehetőség), találkozz barátokkal, fess absztrakt képeket stb. mindegy, csak legyen valami értelmes és hasznos elfoglaltságod. Meglátod, idővel a szerelem is eljön majd :-)

2017. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!