Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugtassam meg magam?...

Hogyan nyugtassam meg magam? A sok stressz miatt mar nem latok mas kiutat, csak hogy vagdossam magamat.

Figyelt kérdés
Nem akarok drogozni, a piat es a cigit kiprobaltam, de letettem es nem akarok visszaszokni. A zene nem sokat segit, van egy macskam ha az segithet valahogy.14.
2015. dec. 8. 22:58
 1/8 anonim válasza:
terápiára nem szeretnél elmenni esetleg?
2015. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mi az a rengeteg stressz 14 évesen, ami miatt vagdosnod kell magadat?
2015. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

14 évesen pia, cigi?

Vissza szokás? Tán 11 évesen kezdtél el inni, cigizni?

Vagy mi? Ha ennyire gáz a helyzet akkor pszichológust tudom javasolni, terápia....

De 14 évesen? Fiatal vagy még. Kösd le magad valamivel, ami érdekel Téged.

2015. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdd el. Ez a legfontosabb.

Ha akarod beszélgethetünk, remélem tudok segíteni.

Fél éve vagdosom magam, teljesen függő lettem.

14\f

2015. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Beszarás.... 14 évesen vágdossátok magatokat? Annyira fiatalok vagytok még. Mindenkinek 1 élete van,becsülni kéne.
2015. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

6-7 honapja kezdtem el a cigit, 2-3 honapja a piat, 1 honapja tettem le mindkettot.

Mi miatt lehet? Maganeletem, kozossegi eletem, tanulmanyok, stb...

Nem szeretnem elkezdeni, eppen ezert irtam ki a kerdest, de nagyon nem ugrik be semmi ami lekotne, ami regen foglalkoztatott most gondolni sem akarok ra.

2015. dec. 9. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, az segit!
2015. dec. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én se értem! 14 évesen milyen stressz éri az embert? Mindegy mit, csak kezdj el valamit sportolni, ahogy előttem is írták. Macska helyett szerintem meg vegyél kutyát, azzal többet kell foglalkozni és nem fogsz annyit "stresszelni". Hajrá!
2015. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!