Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki megtagadja az evest...

Ha valaki megtagadja az evest es ivast is akkor meddig bir eletben maradni? Szenved egy ismerosom ebben es nem erdekli az se ha meghalna cask nehezen tudnak bele etelt italt diktalni.

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyadék nélkül 3 napig, étel nélkül 3 hétig. Ha infúzión táplálják, akkor sokáig el lehet vegetálni.
2017. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer 4 hétig vegetáltam infúzión egy súlyos hasnyálmirigy-gyulladás miatt. Kiváncsiságból megkérdeztem egy orvost, hogy kb. mennyi az az idő, amit így ki lehet bírni. Azt mondta, 6-8 hét.
2017. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
,,Egy jól táplált ember akár hetekig is bírja, de folyadék nélkül csak pár napig." (biológia Tk 8. Évfolyam). Ugyanis, a szervezet 70-80%-a víz, az agy 90%-a víz.
2017. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!