Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia és az antiszociáli...

Skizofrénia és az antiszociálisság egyik jellemvonása = Pszichopata?

Figyelt kérdés
Skizofrén vagyok, diagnózisom is van róla. Emellett antiszociális is vagyok valamennyire, mert nem keresem az emberek társaságát, és az emberek 90 %-át nem kedvelem, nem érdekelnek, nem szeretem őket. De nem akarok rosszat senkinek, nem kívánok rosszat senkinek, csak egyszerűen semleges vagyok az emberek felé és kerülöm őket. Aki skizofrén, és emellett még van antiszociális jellemvonása is, az pszichopata? Szerelmes sem voltam soha. 25 éves leszek. Szerelem... nem tudom mi az. Csak kedvelni tudok számomra vonzó, szimpatikus embereket.
2017. jún. 13. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy pszichopata lennél.

Ha az lennél akkor még csak kedvelni se kedvelnél abszolút senkit.

2017. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

FOGALOMZAVAR


Az atniszociális ember képtelen a bűntudatra és az együttérzésre, aki szívesen eltapos bárkit, aki az útjába kerül, az ASZOCIÁLIS - aki te is vagy - pedig a társaságkerülő.

2017. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!