Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios lennek?

Depresszios lennek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim akikre szamithatok csak felszines "baratok" vesznek korul. Iskolan kivul csak nagyon ritkan mozdulok ki par ismerosommel. A baratommal toltom el mindennapjaimat, de rajottem hogy tobb mint ket ev utan nekem nem o az igazi es nem merem neki megmondnai, mert felek hogy ot is elveszitem. A szexet se kivanom mar vele egyszeruen semmit. Mostanaban mindig rossz kedvem van es ejszakakon at fent vagyok es csak gondolkodok. Volt valakinek mar ilyen? Hogy jottetek ki ebbol az allapotbol?

2017. jún. 13. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg depressziós vagy. Enyhébb esetben sporttal, új barátokkal, hobbikkal, kellemes, vidám dolgokkal segíthetsz magadon. Súlyosabb esetben orvoshoz kell menni.
2017. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!