Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régen kreatív voltam, életvidá...

Régen kreatív voltam, életvidám, mostanában levert, üres, és semmi kreativításom önnálló gondolatom, elgondolkodtam ezen és van egy elméletem szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval régen mindig jött valami ötletem, miből tudnék pénzt keresni, van egy nagyon jó de kreativítás kellene és egyszerűen kihalt a fantáziám e téren...

Gondolkodtam, mi okozhatja és arra a következtetésre jutottam, hogy az okostelefon... hogy már nem álmodozunk, hanem minden szabadidőnkben böngészünk/játszunk...

Jól gondolom, hogy ha vissza akarom kapni a saját fantáziám, akkor le kell jönnöm az okostelefon függésről?



2017. jún. 22. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet! Az okostelefonok, videójátékok leszoktatják az embert a kreatív gondolkodásról, célszerű őket hanyagolni. De mivel erre rájöttél, nem reménytelen a helyzet!:)Az elbutulás részben visszafordítható, keress rá a yutube-on a: Hogyan legyek okosabb? című műsorra! Különböző gyakorlatokkal arra kényszerítik az agyat, hogy gondolkodjon, és ez jót tesz.Vannak még hasonló, aggyal foglalkozó műsorok is. (Nem a barátok közt!!)Ezenkívül azt tudom tanácsolni, hogy rajzolj, írj, vagy barkácsolj valamit!
2017. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cubina ***** válasza:
Nekem nincs okostelefonom, viszont rettentően kreatív megoldásaim vannak az élet minden problémájára. :) Én mindig álmodozom és az álmaimat valóságra is váltom, úgyhogy ha ötlethiányod van, kell egy kis löket, keress meg bátran. :) Egy másik ilyen témájú kérdéshez beírtam, ott csatlakozhatsz te is az összejövőben lévő mobilfüggés-mentes csapathoz. :)
2018. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!