Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e valakinek ötlete, mi...

Van-e valakinek ötlete, mi okozhat ilyet? Ferdének tűnik a világ, egyenesen állok, mégis olyan érzésem van, mintha folyamatosan az egyik irányba dőlnék.

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, most erőteljesebben. Egyébként nem emlékszem, hogy bármikor elvesztettem volna az eszméletem, de volt már, hogy blokkolt az agyam pár másodpercre. Főként akkor tapasztaltam, amikor sokat gondolkoztam valamin, szinte már elfelejtettem, mi történik körülöttem. De néha látszólag teljesen indokolatlanul fordul elő, sétálok, és úgy érzem mintha mindjárt eldőlnék egy irányba, miközben tudom, hogy egyenesen állok. Amikor elszédülök általában "forog a világ", viszont ilyenkor "egy irányba mozog minden" Simán valamiféle megerőltetés, fáradtság, vagy más probléma is lehet mögötte? Szerintem nem épp egy gyakori kérdés, de tapasztalt-e már valaki ilyet?

#fáradtság #megerőltetés #egyensúlyvesztés #dől a világ #minden ferdén áll
2017. jún. 25. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri gond,egyensúlyzavar,fülprobléma,pánikbetegség,van pár ami lehet mögötte..
2017. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam még ennél kutyábbat is. Sajnos sok mindentől lehet szédülni, még egyoldalasan is. Ne a legrosszabbra gondolj, egyből. Alacsony várnyomás, magas vérnyomás, gyógyszerek hatása, mellékhatása, elvonása. Belső fül problémák, idegrendszeri, neurológiai, stb. Előbb érdemes lenne csináltatni egy pár vizsgálatot. Ha minden negatív, és a házidoki sem tud semmit mondani, akkor keresni kell egy neurológust.
2017. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Beszélj minél előbb neurológussal!
2017. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz.

Édesapámnak hasonló problémái vannak, most 4 év után találtunk egy nagyon jó orvost Szegeden aki megtalálta a gondot.

Sok az agyvíze, nemsokára műtik hogy levezetődjön.

Egyensúlyproblémái vannak, hol balra, hol jobbra dől.

2017. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Lehet belső fül problémavagy egyéb idegrendszeri gond. Kérj beutalót neurológiára és fülészetre.
2017. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg meglátogatok majd egy orvost. Amúgy sem árt néha beszélni orvossal, még ha nincs is semmi bajom. Egyébként 22 éves vagyok, főiskola mellett dolgozom, néha vannak problémáim az alvással, voltam már túlzott idegesség miatt beteg. Hozzáteszem, én próbálok mindig nyugodt maradni, de ez inkább tudatalatti idegesség, amit főleg az iskola, a munka, esetleg családi problémák okoznak.
2017. jún. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!