Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szellemileg sérült embereket...

Nikolas Kidman kérdése:

A szellemileg sérült embereket milyen feltételekkel zárják el a társadalomtól? Mit kell tennie valakinek ahhoz hogy bezárják?

Figyelt kérdés

Egy rokonom azzal fenyeget hogy bezárat a diliházba. Arra lennék kíváncsi hogy ennek mennyi alapja lehet, hogyan tudja ezt elintézni?

Nagyon mocskos egy ember, a házamat ráirattam, már megbántam.


2017. jún. 29. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a szája jár.... Be ne dőlj neki!
2017. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi alapja nincs, csak fenyegetőzik. Elmegyógyintézetbe a születetten fogyatékos, magukat ellátni képtelen embereket teszik. Mivel ki tudtad írni ezt a kérdést, te láthatóan nem vagy szellemileg retardált. Ha valaki ön és/vagy közveszélyes, akkor a rendőrség elviheti a kórházba. De ez is "csak" 2-3 hét megfigyelés, aztán hazaküldik. Ha nekiállsz baltával felaprítani a berendezést, akkor rád hívhatja a mentőket. Mondjuk én a kedves rokont aprítanám, miután ilyeneket mond. Ez viszont 2-3 hónap zárt osztályt ér!:)
2017. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Még annyi, Kedves kérdező, hogy próbáld visszaíratni a házadat a saját nevedre, amíg ez a rokon el nem tesz láb alól!
2017. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én apám ugyanezt ordítja rám hónapok óta. Mert őt megszállta valami és közölte, hogy engem be kell záratni, mert lebetegedtem és ő tudja, hogy én csak "megbolondultam és nem akarok iskolába járni". De az persze nem számít, hogy eltörte az orrom, szerintem őt kellene bezáratni, de nem is akárhova.

Én először elhittem neki, mert ilyeneket ordítozott, hogy kitalálja, hogy én mentem neki a 100 kilós embernek, rátámadtam.

2017. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Visszaperelem a házat.

2017. jún. 29. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú sérülésed van? Csak akkor zárhatnak be ha nem tudnád magad ellátni, vagy ha ön- és/vagy közveszélyes lennél.
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!