Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fuggosegek leteznek?...

Milyen fuggosegek leteznek? Hogyan hatnak ki a parkapcsolatodra, vagy a barataiddal esetleg csaladoddal valo kapcsolatodra?

Figyelt kérdés

pl gondolok itt az alkohol,drog,gyogyszer,jatek,nikotin,koffein stbstb.milyen mas fuggosegek vannak es hogy hatnak ki a mindennapjaidra?

egy bloghoz kellene,elore koszonom mindenki valaszat.



2017. jún. 30. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Vásárlás, internet, evés, sport, társfüggőség, lényegében minden tevékenység túlzott mértékben való űzése függőség.

Nekem az evészavaromhoz tartozott a túlzott mértékű evés és vízivás, hogy kompenzáljam az evést, gondoltam a víz majd kimossa a méreganyagokat. Mindenki veszekedett velem, hogy megint megittam az összes vízet, nem figyelek másokra, de különösebben nagyobb baj nem volt.

Gyógyszerfüggő is voltam, de az nem tünt fel nekik. Hashajtót és nyugtatót is szeddtem nagyobb mértékben. Senki sem tudott róla, addig amíg be nem vallottam. Tehát addig, amíg nem tudnak róla, nem fáj nekik, csak nekem. Amint elmondtam a családomnak, segítettek bevonulni a pszichiátriára, ahol leszoktattak róla, szóval amint megtudták rá egy időre úgymond ki is gyógyítottak, szóval nem kellett együtt éljenek úgy velem, hogy tudják, hogy mellettük gondosan adagolom magamnak a gyógyszert.

Amúgy meg a függők többsége hozzám hasonlóan nagyon ól titkolja, rejtegeti a szokásait, szóval sokan nem jönnek rá, csak ha nagyon nyilvánvaló. (részeg az alkoholtól, nagyon kábult a drogtól, gyógyszerektől)

2017. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!