Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkád milyen hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkád milyen hatással van a párkapcsolatodra?

Figyelt kérdés
Vagy van-e egyáltalán bármilyen hatással... Nekem igen,sokszor nincs kedvem találkozni munkanapokon,mert fáradt vagyok állandóan.
2017. jún. 10. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Dolgoztam sokszor havi 300 órákat, de soha nem voltam fáradt, a barátnőmmel találkozni. Jelenleg már a párom.
2017. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros vagyok, imádom a munkám. :)

Pozitív hatással van a párkapcsolatomra.

2017. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Többet szexelünk. Imádja hogy nővérke vagyok.

Én meg imádom hogy mérnök. Ugyanaz a hatás :D

2017. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs párkapcsolatom, de általában a párommal való találkozás volt a heteim fénypontja.. szóval az, hogy fáradt vagyok nem kifogás.
2017. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Folyton probléma volt, hogy nem lógtam folyamatosan a telefonon, vagy nem álltam rendelkezésre másodperceken belül, ha hívott. Egyik barátnőm sem értette meg, hogy ha dolgozom, vagy órán vagyok, akkor órákig nem vagyok elérhető. Esténként cirkusz, részükről elégedetlenség, barátnőknek panaszkodás, hogy micsoda paraszt vagyok, mert nem fordítok elég időt rájuk és biztos más nőkkel flörtölgetek, aztán minő véletlen, mégis ők csaltak meg, végül dobtam őket a retekbe. Untig elég volt a műbalhékból, a megfelelési kényszerből, a terrorból, a hisztiből, a hazugságból, a hülyének nézésből, az alattomos számonkérésből, az átverésekből, a taktikázásokból, meg úgy kompletten a női nemből. Nekem semmi pozitívumot nem nyújtott soha egy párkapcsolat. Nem is vágyok rá...
2017. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat dolgozom, váltott műszakban, ez elég rossz hatással van mindenre. De ha nem lenne munkám, az még rosszabb hatással lenne...
2017. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok, mint az utolsó válaszoló. Vagyok nappalos és éjszakás beosztásban is, így teljesen felborul a bioritmusom. Sokkal többet alszok a pihenőnapjaimon. Mivel barátom többnyire mar reggel hétkor fent van, nehéz összeegyeztetni a programokat, bár még nem lakunk együtt. Szerencsére veszekedés sose volt belőle, mert értelmes emberek módjára meg tudtuk beszélni, és kompromisszumot kötöttünk.

20N

2017. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát én is sokat dolgoztam (gyár, 12 óra sokszor), mégis a heteim fénypontja volt az a pár óra, amikor együtt lehettünk.


Most már külföldön élünk, ő 7 ledolgozott óra után hazajön a melóból, én meg csak részmunkaidőzök, heti háromszor 5-6 órát, mert így sokkal jobb.

Ő nem fárad le annyira, én meg így tudok főzni, mosni (ez egy teljes nap), rend van, tisztaság, és este egymással foglalkozhatunk, vagy nyelvet tanulunk, de nem akkor kell nekiállni a kajakészítésnek, pl.


A szex is remek, kb. minden nap 1-2 menet.

2017. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!