Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jó hangulatod, inkább "rázúdítod" azt a párkapcsolatodra, vagy épp ellenkezőleg, igyekszel tőle megkímélni a párodat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel szeretem inkább megkímélem, egyébként még vele sose volt rossz a hangulatom igazából :)
2013. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LiLike♥♥ válasza:
Hát lehet, hogy nem kéne "megkímélni" a párodat, mivel együtt vagytok, és talán tudtok egymás problémáján segíteni. Azért is vagytok egymásnak, hogy megértsétek a másikat.
2013. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha folyton rázúdítasz a párodra mindent és bántod vele,akkor előbb,vagy utóbb,de el fog hagyni.Nem neki kell bűnhődnie a te balsorsodért.De ha csak panaszkodsz neki és megbeszélitek,az más.
2013. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elmondom a barátomnak, ha rossz hangulatom van valami miatt, na meg amúgy is látja rajtam, még akkor is, ha próbálnám leplezni. És jobb is így sokkal, hogy elmondhatom neki, mert mindig segít megoldani a problémáimat, elmond egy csomó lehetséges megoldást, segít is nekem mindenben, megvigasztal és felvidít. Így nagyon hamar elmúlik minden bajom, szóval kár lenne megjátszani, hogy semmi gond... a korábbi kapcsolatomban mindig lepleztem, és nagyon rosszul éreztem magam folyton, kezdődő pánikbetegség is elkezdett akkor kialakulni nálam, hála az égnek ez már szerencsére elmúlt még épp időben, szóval ne tartsd magadban. Ha a párod tényleg a társad, akkor bátran elmondhatsz neki bármit.

21L

2013. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igyekszem megkimelni... de azt latja ha nagyon letörtem valamiert... akkor pedig elmondom :) igazabol nem csak a parom es a jobbik enem... hanem igaz baratom is!
2013. ápr. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem más az, ha rázúdítod, elég ha elmondod neki, hogy tudja nem miatta vagy dühös. ennyi:)
2013. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!