Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik ezek a hangok?

Mik ezek a hangok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja, elkezdtem hangokat, hallani... Amit más nem, már mindig az van hogy mindenkit megkérdezek hogy hallotta. De nem... Suttogásokat szoktam hallani, egyszer ki tudtam venni mit mond és azt mondta hogy segít nekem... Azt nem mondta hogy miben... Szerintetek miért hallok ilyeneket?

2017. júl. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keveset alszol és beleképzeled a beszédet a zajokba. Vagy bekattantál.
2017. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem alszik keveset
2017. júl. 3. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
*alszok
2017. júl. 3. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet van valami a füledben, aztán zavarja a hallásod, ha meg kiveszel belőle valamit akkor valószínűleg beképzelted.
2017. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel érdemes lenne elmenned egy pszichiáterhez. Igazából a skizofrénia vagy hasonló tünete lehet, de azt is jól kordában lehet tartani gyógyszerekkel
2017. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!