Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangok? Csak azt ne. Bennem...

Hangok? Csak azt ne. Bennem laknak.

Figyelt kérdés

Sziasztok,ismét itt egy kérdésem a szokásos témában...

Hangokat hallok,talán már 2-3 éve. Elinte,csak anyumat hallottam kristály tisztán és éreztem a jelenlétét is pűr másodpercre. De,mindig csak dühös volt a hangja. Nem halott. Még él. Aztán...késöbb minden korosztályból hallottam hangokat,leginkább idősebb férfi hangját hallottam. Vagy sok kis hangét,akik rossz dolgokra búzdítottak,vagy ,,vígasztaltak''. Még csak mostanra kerestem fel egy pszihológust,de nem volt a telefonnál mikor fel hívtam,mert jelenleg szabadságon van. De,már nagyon nem bírom. Azt hittem jobb lesz,de nem rég kis hiján majdnem megöltettem magam. Undorító és nem norális. Már ki vagyok fáradva... mkt tegyek a dokiig? Még azt sem tdom,hogy lesz a hely nála..


2017. jún. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan dokit, aki ráér fogadni téged! Addig tudatosítsd magadban, hogy ezek a hangok nem valódiak, csak az agyad dobja be őket! Ha kezelhetetlenül rosszul vagy, akkor hívd ki a mentőket, vagy kérj meg valakit, hogy tegye meg! A kórházban biztonságban leszel, és segítenek.
2017. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress föl egy pszichiátert is, ez gyógyszeres kezelést igényel.
2017. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Undorító és nem norális. Már ki vagyok fáradva... mkt tegyek a dokiig?" - kösd le a teremtő képzeletedet valami jó és neked tetsző dologgal.
2017. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nem tudok másikat,mert nekem olyan kella,ki a saját nyelvemet beszéli...



2. Ha úgy gondolják,biztos tovább fognak küldeni a pszihiáterhez,mert voltaképp ő foglalkozik az ilyesmikkel.


3. :D Nem könnyű. épp ezért fárasztó, közben belülről meg szét marcangol a fájdalom... hmm..nyami :D

2017. jún. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!