Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sedatif PC használ? Milyen...

A Sedatif PC használ? Milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kb a pápai imával egyenértékű.
2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A következő dolgokkal egyenértékű a hatása, így ezekkel tetszőlegesen felváltható: Egy pohár hideg víz, C vitamin, szőlőcukor, negro, tej, kalcium pezsgőtabletta.
2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs gyakorlatilag semmi hatása.

Max., ha annak a tudata megnyugtat, hogy vettél be "gyógyszert" (nem számít annak, kb. cukorka), akkor érvényesülhet(ne) az ún. placebo hatás.


Tapasztalatból írtam.

Egy időben nem tudtam aludni, azelőtt soha, semmilyen nyugtató hatású szert nem szedtem, így gondoltam, elég lesz ez is. De olyan volt, mintha cukorkát ettem volna, semmi több.


Milyen okból volna szükséged nyugtató hatású szerre? Lehet, egy gyógynövényből készített tea jobb lehet.

2017. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem használt ...amikor szorongtam, pánok rohamaim voltak és nagyon rosszul voltam állandóan torokszorító érzésem volt, meg mintha nem kaptam volna levegőt...elkezdtem szedni és ezek a testi tüntek nagyon minimalizálódtak...a pánik megmaradt , de már így is nagy konfort érzés volt
2017. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb annyit segített, mint halottnak a csók...
2018. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt írja apatika van benne hatóanyag :


conitum napellus: szorongással járó általános túlfűtöttség, izgatottság, álmatlanság csökkentésére

Atropa belladonna: a túlzott mértékű érzékszervi érzékenység (fény, zaj, hideg) csökkentésére; lüktető, erős fejfájásra

Calendula officinalis: enyhe görcsoldó hatású

Chelidonium majus: hatóanyaga a chelidonsav, mely nyugtató hatású

Abrus precatorius: \"túlhajszolt\" egyén fejfájására

Viburnum opulus: idegnyugtató és simaizom relaxáló hatással rendelkezik


[link]

2018. aug. 12. 13:21
 7/14 anonim válasza:
100%

Ez volt az első homeopátiás gyógyszerem amit ajánlott egy pszichológusom, még jó hat évvel ezelőtt. Nem hogy egy szem nem használt, egy levél sem. (szuicid állapotban voltam akkor, és bekaptam az összeset, persze mintha szőlőcukrot szopogatnék -ahogy felettem írták.)

Ha nem vagy gyógyszerpárti, (ki az) akkor tudom ajánlani a citromfűteát, levendulateát. Nem hogy finomak is, az ivás folyamata meg ahogy készíted a teát nyugtató hatással lehet Rád.

Legyen szép napod!

2018. aug. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a homeopátiás szerekről már tudományosan ki lett mondva, hogy nem használnak, csak ez egy csomó embert érint akik ilyenekkel gazdagodtak meg úgyhogy annyira nincs elterjesztve.
2018. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátiás szer gyakorlatilag vizezett víz. Semmi hatása nincs az esetleges placebon kívül.
2018. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Jó pár évvel ezelőtt kezdtem el szedni komoly gyógyszerek mellett, amik semmit sem használtak. Egy idős barátnőm szinte már könyörgött, hogy próbáljam ki. Ezután megvettem, és tényleg hatott. Teljesen rendbe is hozott.
2018. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!