Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sedatif PC használ? Milyen...

A Sedatif PC használ? Milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyenesen KIVÁLÓ HATÁSÚ! (Mikor éppen szükségét érzem. Nyugodt típusú embernek tartom magam általában.)


A természetgyógyászat egyes ágai jóval többet tudnak felmutatni számomra, mint a mai "orvostudomány".

2018. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A helyes megfogalmazás a homeopátiás szerekre az, hogy a placebótól eltérő hatás nincs bebizonyítva.

Ezt a szert nem szedtem, régen gondolkodtam rajta, de mivel többségében nem hat, nincs semmi eredmény, ezért ez is csak egy pszichés dolog, de komoly problémáknál nem hatásos, akkor meg minek szedni?

Szerintem is sokkal többet ér a gyömbér, citromfű pl.

2018. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pár éve próbálkoztam vele, de szó szerint semmit sem segített (persze homeopatikumról beszélünk, tehát ez egyáltalán nem meglepő), cserébe viszont jó drága.
2018. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagy nulla.
2018. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!