Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a mai naptól kezdve minden...

Ha a mai naptól kezdve minden egyes nap rászánok egy órát mantrázásra, komoly változások indulhatnak az életemben? Van tapasztalatod? Meggyógyíthatom önmagam?

Figyelt kérdés
23 éves, fiatal nő vagyok, kisebbségi komplexusom, rossz önértékelésem akadályoz a mindennapokban. Ez lehet az egyetlen megoldás, másban már nem hiszek.

2015. szept. 20. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Hamarosan jól fogsz tudni mantrázni.
2015. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én próbáltam, de valahogy meguntam, meg időm sem volt rá. viszont járok jógázni és az sokat segített lelkileg. :)
2015. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:

A napi mantrázás segíthet ha a szöveg amit mantrázol erősítő jellegű. Például: én egy sikeres ember vagyok...vagy nagyon elégedett vagyok magammal...ilyesmire gondoltam.

Esetleg küldj egy fotót és segítek ha elfogadod.

2015. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a praktikák csak akkor „segíthetnek” ha állandóan alkalmazod. Szerintem ne kötődjél ilyen gyakorlathoz önértékelés javításhoz.

Meg kell keresni az embernek a helyét a világ rendjében és megérteni, miért ilyen, miért van szenvedés. Nekem a keresztény hit segített. Lelki problémákkal küzdőknek nagyon hasznos a Zsoltárok könyve.

2015. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!