Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyek ezen túl? Másnak...

Hogy legyek ezen túl? Másnak hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2 éve nyomorultnak érzem magam,mivel azt hittem, vagyok elég jó annak a pasinak,aki tetszik. Erre 2 éve barátnője van(előtte persze csak kihasználta a nőket). Én azóta nem találok magamnak senkit és újabban semmi se boldogít. A családom is, a mindemben támogatás helyett, csak megnehezíti az életemet. Semmit nem tudok élvezni az életben.

24L


2017. júl. 7. 08:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kérd ki egy pszichológus véleményet mert valószinű, hogy depressziós vagy. Menj társaságba, ismerj meg új embereket. Keress magadnak egy hobbit, próbálj ki új dolgokat. Foglalkozz kicsit magaddal. Mozogj egy kicsit, az nagyon jót tesz ilyen helyzetekben. Fiatal vagy, fel a fejjel, előtted áll az élet!! :)
2017. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak így nem sok örömömet tudom lelni az életbe.
2017. júl. 7. 11:53
 3/3 anonim válasza:
Hogy vagy azóta? Minden fejben dől el tudod. Ha csüggedsz az hosszú távon csak neked tesz rosszat. Elmentél orvoshoz?
2017. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!