Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek újra a régi? Az...

Hogyan legyek újra a régi? Az a lány, akinek minden sikerült, mindenki szerette, és szívesen töltött időt vele? Hogy találhatnék vissza önmagamhoz?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Több mint egy éve költöztem külön, de valahogy ez a pesti légkör teljesen elrontott. Egy darabig még teljesen normálisan viselkedtem, végül kifordultam önmagamból...Pia, pasik, stb. Mikor megismertem a mostani páromat, még normális voltam. Rengeteg spontán programot szerveztem, Sosem hisztiztem neki, bármikor szexeltünk, bárhol, és jól éreztük magunkat. Most együtt élünk. A "barátaim" szép lassan eltávolodtak tőlem, másokat nem tudom, hol ismerhetnék meg, mivel nincs munkám, és nem nagyon járunk el. Csak főzök, mosok, takarítok, próbálok munkát találni, igényesen kinézni, de ez nagyon nem én vagyok. Azt vettem észre, hogyha valaki valamiért el is kezd kedvelni, egy idő után megutál, irritálónak tart. Nem tudom, mit tegyek. Régen kedves, megértő, spontán, vicces lány voltam. Mostanra meg egy nulla. Mit tegyek?

2015. aug. 11. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
És persze Emellett önbizalmam is volt, magabiztos voltam. Már szemernyi önbizalmam sem maradt, folyton egy kakadarabnak érzem magam, egy nullának.
2015. aug. 11. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a főzök-mosok-takarítok alapján akkor a kapcsolatotok elég tipikusan a standard felállásra hajaz: párod keresi a pénzt, te meg nyalod a lakást. Lehet hogy esetleg túlságosan alárendelted magad ennek a kapcsolatnak. A barátok se olyan fontosak ilyenkor, de az hogy eltávolodtak tőled, mit jelent? Mindig kettő emberen múlik, írtál nekik, kerested a társaságukat? Mert ha 5x meghívtak és sose mentél el, lehet hogy hatodikra már emiatt mondtak le rólad. Kezd nyitni újra feléjük, aki igaz barát, azzal újra felveszitek a fonalat. A párkapcsolatodat szerintem érdemes átgondolni. Olvass közbe pár jó önfejlesztő könyvet, azokban van sok jó tipp az önbizalom növelésére, a sikeres női szerepek megélésére, a kiegyensúlyózott párkapcsolatokra.
2015. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából tanul még a párom. Csak mivel náluk lakom, és pénzzel most nem tudok beszállni, valamit segítenem kell. Az zavar még, hogy régen folyton velem akart lenni a párom, de most már minden alkalmat megragad, hogy nélkülem tölthessen időt...én meg szeretnék vele lenni, de nem tudom, hogy legyek számára annyira jó társaság mint korábban voltam...:(
2015. aug. 11. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenekelőtt azt érdemes tudnod, hogy a férfiak ilyenek. Időnként szükségük van a kis barlangjukra hogy egyedül szöszöljenek, vagy arra h mással menjenek el szórakozni, beszélgetni, kikapcsolódni. Nőként ez valóban rosszul eshet, mert olyan mintha effektive rád mondana NEMet és a veled töltött időre, de ők máshogy működnek, hidd el ez nem a személyednek szól. Neked most arra kéne törekedned, hogy a párodtól függetlenül egy sugárzó, életvidám emberré visszaváltozz. Ehhez hozzátartozik hogy van életed a párodon kívül: neked is barátok, haverok, mindenekelőtt munkahely, havi kereset. Ha ez megvan és megéled azt hogy sikereid vannak, hidd el hogy felfigyel rád újra ő is. MOst az a fő gond h egy nagyon kiegyensúlyozatlan helyzetben vagytok. Teljesen megértelek, hogy ha anyagilag nem tudsz, akkor házimunkával segítesz be, de x idő után azért ez eléggé böki az ember csőrét és ráadásul még a szerelmet, a kölcsönösséget is kiöli egy kapcsolatból.
2015. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mintha en irtam volna ki :D 21 vagyok,nemreg koltoztunk pestre,nincsenek barataim,nem tudom hogy ismerkedhetnek es adhatnam a regi onmagam
2016. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!