Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen következményei van...

Milyen következményei van vagy lesz ennek?

Figyelt kérdés
24 eves srac vagyok nagy szegenysegben elunk. De nem.ide akarok elöszor kilyukadni. Miutan leerettsegiztem 2012 nyaran, matekbol megbuktam, ès depresszioba estem . Nem tudtam tovabbtanulni. Igy 19 evesen 20eves korom nyaráig otthon voltam. Bar eljartam edzeni, és 2013 nyaran kaptam meg a bizonyitvanyomat. Vegre mehetek tanulni erre levittik 21re a korhatart,2013ban en meg panikba estem. Nem mehettem nappalira tanulni, se egyetemre mert csak kozepesre sikerult az erettsegim. Elmentem 2honapot dolgozni, de tulajdonkeppen erettsegivel sehova se kellettem. Szuleimnek se laptopra, se gepre nem volt penz,mai napig. Nincsenek kapcsolataim,kulfoldre sem tudtam kimenni. Napi szinten neztem allasokat,meg egyszeru futarnak sem vettek fel. Munkanelkuli hivatal sem segitett. Vegul az otthonlet sulyos depresszioba kerultem, es tulajdonkeppen azota ithon vok 0fejlodessel. Nagyon rossz, nem eltem ki a fiatalkoromat, nem eltem ki a kamaszkort sem meg. Mire fogok emlekezni kesobb? Utamat megtalaltam kb. Egy honapja, sajat akarat erombol gyogyultam meg. De itthon voltam, elhiztam , csunya lettem..19 eves korom ota akkor vegeztem az erettsegivel es most vagyok 24.novemberben leszek 25.tehat 5kerek eve itthon voltam. Mit lehet tenni? Hogyan mi lesz velem? Lesz ennek kovetkezmenye hogy 24evesen 18-19eves fejjel vagyok. ? Hiaba telik az ido, ha az ember otthon ul es nem fejlodik,nem tud mire visszaemlekezni. Enlekekre. Nincsenek haverjaim, se baratnomes ez nagyon rossz. En is a kamaszkoromat, ki akartam volna elni.irigylem azokat akik buliznak. De mi lesz ennek a kovetkezmemye hogy legyek felnott? Amikor csajom sem volt?'hogyan eljem ki?'szakma.es penz nelkul,vagy legyek ongyilkos?
2017. júl. 9. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre határozott NEM a válasz!

Elhiszem, hogy nehéz lehet, de sosem szabad feladni. Közhelyes szöveg, de tényleg igaz, mert mindig jöhet valami jó a rengeteg rossz után és akkor esélyed lehet egy boldogabb életre.

Próbálj csinálni egy szakmát, azzal már tudnál dolgozni. Merj emberek közé menni, ismerkedj, beszélgess. Semmiről sem maradtál még le.

Fel a fejjel, minden jól alakul majd.

2017. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van érettségid, végezz el egy OKJ-t ami érdekel, az első ingyenes. Vagy tanulj nyelvet és menj külföldre. Találd ki mit csinálnál szívesen. A többi pedig magától jön, közben eljárhatsz barátkozni, sportolni.
2017. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!