Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházas pszichológus hogy...

Kórházas pszichológus hogy működik?

Figyelt kérdés

Én eddig, évek óta azt hittem, hogy depressziós vagyok, annyira szorongtam, lehangolt és motiválatlan voltam, de pár napja még lejjebb kerültem néhány apróság miatt.


Mivel nincs pénzem, szüleim/családom/mindenki előtt pedig titokban szeretném tartani ezt a dolgot, amennyire csak lehet, ezért gondoltam kórházas pszichológushoz megyek.


Kérdéseim ezzel kapcsolatban:

Mindenféle beutaló meg egyéb hülyeségek nélkül is tudok menni?


Kötelesek értesíteni erről a szüleimet, ha én még csak 17 éves vagyok? (Bár ugyanebbe a kórházba egyszer bevittek, alkoholmérgezéssel és azóta sem tudják a szüleim, tehát annyira nem parázom emiatt.)


Amikor a recepción mondom, hogy mit szeretnék, akkor fogják kérdezni, hogy mi a konkrét bajom? Mert igazából erre nem tudnék válaszolni.


Egész nap van betegfelvétel? Tehát, ha én egy nagyon extrém időpontban (vasárnap hajnal, szombat délután/este) megyek, akkor is kötelesek felvenni?


17/F


2017. júl. 12. 14:27
 1/2 szenes43 ***** válasza:
100%
A kórházi pszichológus akkor fog veled foglalkozni ha a kórház pszichiátriai osztályán úgy dönt az ügyeletes pszichiáter(orvos) hogy pszichológusi terápiára van szükséged. Ami a szüleidet illeti van egy olyan a betegfelvételin hogy megkérdezik kit értesítsenek ha...add meg a tel.számot. Hanyagul jártak el mikor az alkoholmérgezésed alkalmával nem vették fel az érted felelősökkel a kapcsolatot de szerencsédre nem volt probléma.
2017. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban érdeklődj! Sok sikert!
2017. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!