Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril használ? Reggel 0,25...

Rivotril használ? Reggel 0,25 este 0,5 és semmit sem érzek.

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a szedését 3 napja. Reggel 0,25 este 0,5 és semmit sem érzek. Előtte frontint próbáltam, attól rettenetesen elálmosodtam, rosszabbodtak a tüneteim a kialvatlanság miatt. Most rivot irt fel a doki, de ugyanúgy ezt sem érzem meg. Ugyanúgy felidegesítem magam és továbbra sem tudom kezelni a stresszhelyzeteket..

Szedjek többet? vagy probáljak ki egy harmadik szert?

Szimplán csak túl sokat várok ezektől a gyógyszerektől?


2017. júl. 14. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplan 3 nap utan ne varj csodat?
2017. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a frontinhoz már hozzászoktál, nem hat a rivó. A frontin hatóanyaga alprazolam, a rivóé klonazepam, de nincs nagy különbség, mindkettő benzodiazepin. Emelni lehet az adagot, de egy pár hét, vagy hónap múlva ahhoz is hozzászoksz. Nem tudsz mit kipróbálni, mert a xanax és a seduxen is benzó. Jobban jársz ha leteszed, mert könnyen függő lehetsz, és az elvonási tünetek annál borzalmasabbak, minél tovább, és minél többet szedsz. Tudom miről beszélek, mert függő voltam. A stressz helyzeteket nem nyugtatóval kell kezelni.
2017. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Frontint is csak 5 napig szedtem.

De Rivo-t is beveszem és egyáltalán semmit sem érzek.. így tényleg feleslegesnek érzem a szedését.

Akik szedik éreztetek valamit miután bevettétek és hatni kezdett?

Azt sem tudom mit várjak a gyógyszertől. Csak nyár végéig tervezem a szedést, utána mindenképp leállok róla.

2017. júl. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!