Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 2mg rivotril (reggel-este...

Napi 2mg rivotril (reggel-este fél) sok nem lesz tőle máj vagy egyébb bajom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2mg még "belefér a terápiás adagba",vagyis sokan szednek ennyit, esetleg többet pszichiáter felügyelete mellett.Májkárosodást nemigen okoz, viszont hosszú távon (mint a benzodiazepinek általában) memóriaromlást, feledékenységet igen.
2011. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 homo ludensz ***** válasza:
Szedd ameddig javasolja a szakorvos mert ha a májadon morfondírozol akkor nehéz nappalok és éjszakák elé nézel. Kérj egy beutalót laborvizsgálatra és az eredményt a szakorvos majd kiértékeli.
2011. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogynem, ehez a gyógyszerhez mindíg kell szedni májvédőt, csak azok a gyógyszergyártó cégek akik a májvédőszereket gyártják, nincsenek szerződésben a rivotril gyártócégével és így az orvos sem írja fel, mert megvették kilóra, sajnos ez van.
2011. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A rivotril bármilyen mennyiségben sok. Ezt a "gyógyszert" rég be kellett volna tiltani már. Próbáld meg elhagyni, nagyobb kárt okoz, mint azt gondolnád. Nem a májad, hanem az agyad fog kikészülni tőle.
2011. jún. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Akkor én gyakorlatilag agyilag zokni vagyok,de nem probléma.Van itt elég okos ember aki feltételezem kipróbálta ugyanis én fentebb a saját adagomat írtam le és azt hogy elég régóta eszegetem.
2011. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kéne betiltani, mert valakinek csak a clonazepam felel meg! Lehet hogy valaki drogként szedi nagy mennyiségben, de kis mennyiségben orvosság.

Még jó h. NEM te fogod eldönteni mit tiltsanak be..

2013. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!