Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz ennek valami kovetkezmenye?

Lesz ennek valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés

6 eve ulok itthon!! 2011ben erettsegiztem, aztan kialakult egy csunya depresszio, mar sajat magam erejebol, jutottam el, oda hogy lekuzdottem, mindefele pszicholgusok nelkul. Ez a 6 ev nekem arrol szokt hogy felkelek, aztan alszok 10-20orakat. Baratnom,meg soha nem volt 18evesen erettsegiztem le ,most vagyok 24. 18eves fejjel vagyok.

Lesz ennek kovetkexmenye?nem.erzem magam, 24evesnek kiveve a kulsom. De senki nem erti meg hogy 6evig komaban voltam tulajdonkeppen.


2017. júl. 14. 13:27
 1/8 vantel ***** válasza:
Igen, mindennek lesz következménye. Amikor eljutsz a rádöbbenésre hogy életed filmjének te vagy a rendezője, minden jó irányba fordul.
2017. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A 6 év otthon ülésnek az lett a következménye, hogy 18-nak érzed magad. Ha nem mozdulsz, akkor majd 30 évesen jössz rá, hogy dolgozni kéne, és 40 évesen szeretnél egy menyasszonyt, 60 évesen meg arra kezdesz vágyni, hogy éljél egy kicsit. Nekem nem úgy tűnik, hogy kijöttél a depresszióból. Ha mégis, akkor gratulálok! Kapcsold ki a gépet, és menjél a strandra, bicajozni, vagy a munkaügyi központba.
2017. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván az a következménye, hogy így még mindig csak egy érettségid van, nem tanultál tovább, nincs se szakmád, se semmilyen végzettséged.

Illetve mondjuk egy állásinterjún, ha elmennél dolgozni, kissé kínos lesz megmagyarázni az elmúlt 6 évedet, és esetleg rossz színben tűnhetsz fel a munkaadók szemében. :(

2017. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es akkor mi erre a megoldàs?
2017. júl. 14. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már többször elhangzott, ugyanezekkel a számokkal, pont ugyanígy. Azt teheted, hogy sajnáltatod magad tovább és felteszed még 50 év múlva is itt ezt a kérdést, vagy keresel egy jó pszichológust aki segít valójában túllépni ezen az egészen. Ha nem kérsz segítséget esélyed sincs a változásra.
2017. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pszichologus penzbe kerul, marmint egy jo pszichologus.
2017. júl. 15. 06:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy kifogás. Keress fel alapítványokat, pl ott a Nap kör. Abban a helyzetben amiben most vagy bármilyen pszichológus többet segít mintha így maradnál. 6 év szerintem elég hosszú idő és ha nem akarsz tovább így maradni akkor teszel ellene valamit. Más nem tud csak te.
2017. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utólag visszacsinálni már nem lehet. Kezdj el tanulni és/vagy dolgozni, érj el ezekben sikereket, azzal "jóvá lehet tenni" a lemaradást! ;) Kezdj bele minél előbb, találd ki, mit szeretnél, aztán pedig csináld és adj bele mindent!!!
2017. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!