Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis mit kéne tennem?

Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, daganatot találtak a bal herémben, a húgyhólyagomban és a vesémben.

Tudom, mi vár rám.

Viszont csak pénteken megyek vissza az orvoshoz, hogy tisztázzuk az eredményeket és a kezelést (nem gyógymódot...)

Viszont péntekig megbolondulok.

És felőröl a tudat, hogy ha úgy adódik, abból a kórházból már nem jövök ki, csak koporsóban.

Összeomlott az egész k***szott életem.

Felesleges magam abba a tévhitbe ringatni, hogy meggyógyulok. Áttétes rákos vagyok, meg fogok dögleni és fájni fog, hihetetlenül fájni.

És tudom, hogy már elindult az a tetves visszaszámlálás.


Viszont amit szeretnék, hogy ha már készülök arra, hogy a közeljövőben elpusztulok, akkor viszonylag felkészült legyek az utolsó napokban és ne akkor kelljen rettegnem.

Zokogok minden áldott nap, a szüleim szintúgy, nem tudom, mi ilyenkor a helyes. Ha mást nem is tudok, legalább a szüleimnek segíteni akarok.

Mégis mi a fészkes fenét lehet ilyenkor tenni, ami talán valami lelki enyhülést hozhat?


2017. júl. 16. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! A rákhoz nem értek, ezért arról nem is írok. Szerintem legyél minél többet a szeretteiddel, barátaiddal.
2017. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a terv, igen.

Apám még meg szeretne velem inni egy sört, mielőtt bemegyek a kórházba. Az elsőt és valószínűleg az utolsót.

Anyámmal együtt.

Aztán elmegyünk valami szép helyre, az utolsó pár napot széppé tesszük.

Aztán hazajövünk, sírunk egyet, majd belevágunk és úgy reménykedünk és imádkozunk a Jóistenhez, mint még soha. Ha ezt valami csoda folytán túlélem, nem tudom, mi lesz. De az biztos, hogy ha az Isten ad nekem egy második esélyt, akkor a szeretet árasztása lesz a legfőbb küldetésem. Nagyon félek.

2017. júl. 16. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartást, bízok a gyógyulásodban. ;)
2017. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!