Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon elegem van mindenből,...

Nagyon elegem van mindenből, mégis mit kéne tennem? Mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Úgy érzem most nagyon elegem van mindenből. Itthon örökös veszekedések vannak,apu állandóan részeg. Az iskolába sem tudok már rendesen teljesíteni,ez is szörnyen bánt és anyut is. A legjobb barátnőm úgy érzem hátba szúrt. Mióta fiúja van már nem érdeklem kicsit sem. Bármilyen programot szervezek,csak a fiújával beszél ott is.A párommal távkapcsolatban voltunk és,mint kiderült megcsalt. Anyunak is és mindenkinek csak csalódást okozok. Újra rászoktam a vagdosásra,minden pénteken leiszom magam a sárga földig. Már tényleg nem tudom,mit kéne tennem. Miért vagyok ilyen egy lúzer?
2016. ápr. 4. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Benned a legnagyobb tökéletesség van, hidd el.:) De vannak dolgok, amiken mi sem tudunk változtatni, sajnos. Ha apukáddal adódik egy olyan pillanat, amikor tudtok beszélgetni, akkor ragadd meg, hisz mégis az apukád és sosem bántana és neked a legjobbat szeretné. A tanulással kapcsolatban, pedig menj egy csendes helyre, zárj ki mindent és próbálj figyelni, ha elég akaratod van hozzá sikerülni fog. :) A barátnőddel is keress egy pillanatot és beszéld meg vele, ami bánt. A barátod, pedig nem érdemelt meg. Ha igazán szeretett volna a végsőkig is kitart melletted. A vagdosásról, pedig annyit, hogy NE csináld, hisz az önbántalmazás nem old meg semmit! :) Ha van egy olyan tanárod, akivel szívesen beszélgetnél és ő is ráér, akkor öntsd ki a lelked. Megkönnyíti a helyzeted hidd el. :)
2016. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!