Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok normálisan aludni...

Nem tudok normálisan aludni és mindig múltbeli emberekkel álmodok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbáltam már kb mindent. Dolgozok, próbálom magam fizikálisan lefárasztani magam, de sosem tudok este elaludni. Vagy ha igen, akkor is óránként, fél óránként felébredek, arra hogy valami múltamban megtörtént dologról álmodok, olyan személyekkel, akikhez valaha közöm volt, de ma,már nincs és soha nem szoktam rájuk gondolni. Reggelente meg úgy ébredek, mint a mosogató rongy. Ez mitől lehet?
2017. júl. 16. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hánykor kapcsolod ki a mobilodat, hánykor fekszel le, hánykor vagy még mindig ébren? Rendszeresen ugyanakkor csinálod ezeket, vagy összevissza, hogy egyáltalán mikor mész lefeküdni?


Meg még millió ilyen kérdés.

2017. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában ugyanabban az időben csinálok mindent.

23 óra körül általában lefekszem. De próbálkoztam már korábban, később, mindig ugyanaz volt a végeredmény

2017. júl. 17. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Mobilozni este már nem szoktam.
2017. júl. 17. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

"próbálom magam fizikálisan lefárasztani magam"


Ha ezt késő délután, estefelé teszed, akkor felpörget, attól nem tudsz elaludni.

2017. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt délután 17-18 óra tájban csinálom.
2017. júl. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!