Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elküldhetnek azért pszichiáter...

Elküldhetnek azért pszichiáterhez mert nagyon rosszul alszom, kialvatlan állapotban ingerült vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta hogy menjek orvoshoz ezzel,meg pszichiáterhez,de én nem érzem hogy szükséges lenne.
2017. júl. 20. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Neurológiai vizsgálatra nem ártana ellátogatni..aztán ott megmondják hova tovább...normális kialvatlanság miatt az ingerültség mivel folyamatos fáradság gyötör...ha nagyon éberen alszol stresszelsz ilyesmi a valeriana és társai megoldást nyújthatnak addig amíg nem mész orvoshoz...
2017. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes,napközben tudnék aludni,csak hát a munka.
2017. júl. 20. 21:58
 3/7 acelsziv ***** válasza:

Kávéval hogy állsz? 6-7 órával lefekvés előtt már nem kellene innod.

Amúgy nem vagy ezzel egyedül. Volt kollégám azonnal kiszúrta, ha éhes vagy kialvatlan voltam. Olyankor olyan vagyok, mint az ördög.

Még valami. KalMag kellene neked. Attól a test lenyugszik. Stressznél nagyon jó. Illetve munka után sétálj egy nagyot és nézz ki a fejedből.

2017. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kávét szoktam inni,reggel meg kora délután.
2017. júl. 20. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

A kora délutáni kávét próbáld meg elhagyni..hátha csak amiatt nem alszol.

De valószínűbb, hogy vmi nyomaszt esetleg foglalkoztat tudatalatt

2017. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj hogy nem tudom,egyszer kétszer megkaptam az idegbeteg,depressziós jelzőtt,de csak mert ha nagyon fáradt vagyok kicsit aggreszív vagyok.
2017. júl. 21. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ön- vagy közveszélyes nem kötelezhetnek, a te dolgod.

Próbálj valami stressz levezető módszert, akár gumilabdát, meditációt, bármit, hülyén fog hangzani de ha nagyon ki vagyok veszek magamnak egy fehér kinder buenot és minden happy, keress magadnak is valami komfort dolgot.

2017. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!