Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell tennem, ha ennyire...

Mit kell tennem, ha ennyire rosszul vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Kényszerbeteg nő vagyok, vagyis időnként elözönlik az elmémet a sötétebbnél sötétebb gondolatok. Most például attól rettegek, hogy az, akit szeretek (nem vagyunk együtt, egyelőre csak barátkozunk), összejön egy másik nővel. Ez a gondolat engem akkora fájdalommal tölt el, hogy ma hányásig bőgtem magam miatta. Az is hozzátett ráadásul, hogy ma elmondtam valakinek a betegségemet, és előtte jól ráizgultam, hogy vajon mit fog szólni hozzá (egyébként jól fogadta), meg sok más kicsi dolog is összejött mára. Mit tegyek, ha ennyire rosszul vagyok egy olyan dolog miatt, amit ráadásul én találok ki? A dokimat most nem tudom felhívni, szabadságon van. Menjek kórházba? Vagy elég lesz, ha beveszek egy nyugtatót és lefekszem aludni?

Járok rendesen orvoshoz, szedek gyógyszert, és az esetek 98%-ában jól is vagyok. Most viszont épp a maradék 2% van...



2017. júl. 22. 11:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jól vagyok most már, köszönöm :-) visszakaptam azt a gyógyszert, amit épp a rosszullétem előtt hagytam el, talán korai volt még... de most minden rendben.
2017. aug. 29. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!