Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki túlélt egy...

Van itt olyan aki túlélt egy komoly öngyilkossági kísérletet?

Figyelt kérdés

Ha igen, le tudná írni,milyen érzés volt,milyen módszerrel,és milyen volt,mikor felkelt?

Pszichológushallgató vagyok,és kíváncsi :)



2017. júl. 25. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Azért pszichológushallgatóként egy ilyen kérdés végére odadobni egy smiley-t... gratulálok.
2017. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jeverezi ***** válasza:
40%
menja fenébe a provokatív kérdéseddel
2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Van, de nem mesélem el. Nem szívlelem a pszichomókusokat. Pláne nem azokat, akik mosolyognak egy ilyen kérdés közben.
2017. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

nem biztos, hogy reklámoznám, hogy pszichológushallgató vagyok egy ilyen kérdés feltevése után... több szempontból sem.


egy szintén pszichológushallgató

2017. aug. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igen


elotte voltam jartam pszichologushoz (etkezesi problemak)

egyaltalan nem segitett

2017. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még érdekel a válaszom akkor igen, egy barátnőm előttem megpróbálta megfojatni magát, ami kis híján sikerült is neki, én hívtam a mentőket, bevitték, aztán kb, 2 héttel később engedték ki, és azt mesélte, hogy egy csomó gyógyszert szedettek vele, meg pszihológusokhoz kelett járnia, meg elmeorvosi vizsgálatok, meg zárt osztály, megy intenzív felügyelet. :)

Amúgy neki családi problémái voltak...

2018. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!