Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányom depressziós, lelkileg...

Lányom depressziós, lelkileg kikészült kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
23 éves lányomat váratlan szakìtás érte amit olyan módon nem bír feldolgozni hogy már ő kért segítséget tőlünk. Meg akar gyógyulni, jobban akar lenni de jelenleg a szervezete teljesen legyengült, alig bír menni, nem tud enni, bármit eszik kihánnya. Folyamatosan stresszel,ideges,gombóc van a gyomrában. Nem tud aludni sem. Nem tudja feldolgozni a történteket, folyamatosan sír. Teljesen érzékeyn lett, minden meghatja és elkezd sírni. Ilyen esetben hova kell őt vinni? Háziorvos? Pszichológus,pszichiáter?
2017. júl. 26. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichológus. szerintem.
2017. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ennek az egésznek a hatására 4-5 nap alatt már 4 kg-ot fogyott, a haja csomókban hullik, rengeteg pattanás jelent meg a vállán... ez a lelki dolog teljesen kihat a testére is
2017. júl. 26. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy természetgyógyász, aki ért a kineziológiához, akupunktúrához, az testileg-lelkileg rendbe tudja hozni.
2017. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológus, aki mélylélektani terápiára kapott kiképzést (pl. integratív)
2017. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

Ja, és a pszichodoki mindjárt fel fogja neki írni az antidepresszánst, amitől a lányod egy valódi emberi roncs lesz.

TAPASZTALAT!!!!!!!!!!!!! Ha nem hiszed, próbáljátok ki és majd írd meg, hogy érzi magát a lányod a doki pirulától.

2017. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus. Egyet értek az előttem szólóval, ha gyógyszert írnak ki neki, azt ne szedje be.

De sokat tudnak önök is segíteni neki. Minél kevesebbet legyen otthon egyedül, sok változatosságra és programra van szüksége, hogy ne legyen ideje agyalni. Kezdetben ne beszéljenek vele a szakításáról, fel se hozzák neki. Utána mikor már kezd rendbe jönni és kicsit felejteni, akkor át lehet vele beszélni ezt az egészet ha ő is úgy gondolja, hogy készen áll.

2017. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztak, pedig nekem bevált a természetgyógyász egy hasonló esetben. Egy szelíd stresszoldó kezelés masszázzsal jobb, mint a gyógyszerezés. Az öngyötréstől felhalmozódott mérgeket is ki lehet vezetni. (Pl. hogy a hajhullás, pattanások megszűnjenek, amik még szarabbá teszik a közérzetét.) A táplálkozásnak pedig nagyon komoly hatása van a hangulatra, és én táplálkozási tanácsokat is kaptam. És már az nagyon sokat számított, hogy a természetgyógyász nem nézett hülyének és nem is szánakozott rajtam, hanem egy külső szemlélőként reálisan szembesített a helyzettel és mindig bizakodó hangulatban jöttem el tőle.
2017. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!