Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nagyon rosszul vagyok...

Már nagyon rosszul vagyok lelkileg amiatt, hogy nincs párom, és mivel egy ideig nem is lesz, ezt hogy lehet megoldani? Mert ez a keserű érzés tönkreteszi a napjaimat, és már attól félek hogy a végén besavanyodott irigy nővé válok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

foglald el magad. keress hobbit.



van egy ismerősöm aki olyan mint te. azért van kapcsolata, hogy legyen kapcsolata. kb 2 éven keresztül 1-2 hetente cserélgette a palijait, még pár jó barátjánál is bepróbálkozott mert egyik srác se tudta boldoggá tenni. elárulom hogy egy jó kapcsolathoz 2 boldog ember kell. Ha kell valaki hogy az légy már rég rossz. vegyél egy műbrokit és azon dolgozz hogy elégedett légy magaddal.

2017. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem!:D Nem kell kétségbe esni, sok embernek nincs párja és jól elvan. Honnan tudod, hogy egy ideig nem is lesz? Ezt nem tudhatod. Véletlenül neked megy a boltban egy óra múlva, és lehet, ő lesz az igazi. De amíg nem találkozol vele, javaslom, hogy addig fejleszd magad minden téren. Lehet sportolni, tanulni, kozmetikushoz, fodrászhoz járni, stb. Így amikor képbe kerül egy normális pasi, akkor te csinosabb, okosabb, ápoltabb leszel, és nem egy besavanyodott vénasszony.
2017. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem az lenne a legjobb, ha ezentúl olyanok válaszolnának akik már voltak hasonló helyzetben és valamilyen szinten megértik ezt... Mert tudom, hogy vannak ilyenek.

Van hobbim, egyetemre járok és a tanulás is leköt, sportolok is, a külsőmre is adok.


Kedves első, ha a te ismerősödnek azért van kapcsolata, hogy legyen, akkor mégsem olyan mint én. Én nem vagyok kapcsolatfüggő, hogy bárkivel összejöjjek csak legyen.


Az zavar, hogy alapból minden rendben van az életemben, de ez, hogy nincs párom, nincs szerelmem, akivel együtt lehetnék ez hiányzik belőle. Ez engem rendkívül rosszul érint és keserű érzésem van, néha a kedvem is nagyon rossz.

Gondolom neked van párkapcsolatod, nem volt még olyan veled hogy évekig egyedül legyél, ezért nem is nagyon fogsz azonosulni ezzel és nem fogsz tudni érdemben válaszolni. Gondolom neked ez nem nagy ügy, de én tényleg szenvedek emiatt..

És nem gondolom hogy mostanában lenne párom, mert eddig sem volt, nem találkoztam még vele.


Leegyszerűsítve: Én leginkább arra vagyok kiváncsi, hogy szabaduljak meg ettől a rossz érzéstől?

2017. júl. 22. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Tárgyald meg magaddal, hogy minden ok így is, hiszen lehet épp egy beteg kapcsolattól menekültél meg, a mostani egyedülléteddel. Legyenek barátaid, velük töltött időd.

Ne csak azt lásd, milyen jó annak, akinek van párja. Az lehet hogy épp csak valaki, akire ráakaszkodott, hogy nehogy már ő legyen egyedül. Te se akarsz ilyet. Nekem is a gimis osztályunkból jónéhányan túl voltak egy váláson, mire mi, a "kis mamlaszok"( barátnőm és én) megtaláltuk az igazit. A társ és a gyerek léte nem olyan valami, amiben versenyezni kellene.

2017. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársam is "örök szingli" de nem zavarja, egyetértünk hogy jobb nem aktívan keresni a pasikat mert akkor minden barmot kipróbálsz csak mert kell pasi, majd szépen jön magától, én is gyakorlatilag a véletlennek köszönhetően szereztem párt.

Nem tudom hány éves vagy de gondolj bele, valaki 40-50 évesen találja meg élete párját.

Tudom hogy egy kapcsolat jó dolognak hangzik, öröm és bódottá meg forever love, de gondolj bele ez mikkel jár, elmehetsz bárhova, flörtölhetsz pasikkal és senkinek sem tartozol felelőséggel, gondolj erre, szabad vagy és próbáld meg kiélvezni aztán ha szembe jön a srác akit meglátsz és tudod hogy Ő KELL, akkor ráérsz lehorgonyozni, attól hogy búslakodsz nem fog előbb jönni a boldogság, inkább hozd ki belőle a legtöbbet.

2017. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pedig ahogy leírod ez kapcsolatfüggőség nálad. A drogosnál, cigisnél is van elvonási tünet.

Rosszul gondoltad. pár éve nincs párom, és szakítás után sem "valaki" hiányzott, hanem Ő. azóta, hogy elmúlt ez a hiányolgatás, se érzem azt hogy KELL egy kapcsolat. egyedül is boldogság van.

Ha ennyire "szenvedsz" a szeretethiánytól szerezz a műbroki mellé egy kutyát vagy macskát.

2017. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyedüllét ne jelentsen számodra magányt. Voltam huzamosabb ideig egyedül, nem jelentett nagyobb problémát. Idomultam a helyzethez. Tudatosan építkeztem magamban. Mint, ahogy írod, egyetemre jársz-nagyon jó. Na, ott aztán sok emberrel meg lehet ismerkedni- nem föltétlenül szerelemre gondolok. Nem vagyok mai csirke de abból az időből rengeteg barátom maradt, akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot- összejárunk. Ha szeretnél, írhatsz privát levelet. Talán tudok pár hasznos dologgal szolgálni:)

42/N

2017. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen meg tudom érteni a helyzetedet. Annyi, hogy én magam a magányt választottam, te viszont nem pont ezt szeretnéd. 30 éves vagyok és a munkám miatt sosem volt még komoly és hosszútávú kapcsolatom. Sokan akartak, voltak lehetőségeim, de nem érdekel már ez a téma. Teljesen meg vagyok elégedve azzal, hogy egyedül vagyok. Nőként is sokszor megkérdezik a barátaim meg a pasik, hogyan bírom szex nélkül. Elmondom kedves elsőnek is üzenve, sosem elégítettem ki magam és nem is akartam soha. Szimplán sosem voltam boldog pasival (sem nővel, nem kell félreérteni) ezért jobb nekem egyedül. Kedves kérdező, neked pedig azt tudom javasolni, amíg jó idő van gyakrabban mozdulj ki. Minimum batátkozz, keress valami hobbit, halgass zenét, olvass, főzőcskézz és foglald le magad, hogy ne agyalj annyit ezeken a dolgokon. :)
2017. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!