Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógytornász szeretnék lenni,...

Gyógytornász szeretnék lenni, de nagyon stresszelek az iskola miatt hogy nem sikerül? 14/L

Figyelt kérdés

Gyerekként azt mondták nem fogok tudni járni. De a gyogytornaszok segitettek , azota sportolok es teljes eletet elek.

Ugy erzem ez a szakma a HIVATÁSOM.

Az abja hogy van harmasom is . Ez mar akkor el s van szurva ? Nem vagyok eleg jo tanulo ehhez?

Koszonom a valaszokat.


2017. júl. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
14 éves vagy. A célod nem elérhetetlen, de te is tudod, hogy kicsit gyenge a tanulmányi eredményed. Viszont kizárólag rajtad múlik, hogy ezt kijavítsd. Vagy van valami ok, amiért nem tudsz jobb eredményt elérni? Ha nincs, akkor tanulj.
2017. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

1. az általános iskola kb semmit se számít.

2. a pontokat a középiskola utolsó 2 évéből vagy 2 érettségi eredményből számítják.


Van még rengeteg időd, hogy még jobbat kihozz magadból.

Nézegesd felvin a ponthatárokat(ma este 8kor fogják az ideieket kihirdetni), illetve a felvételi követelményeket pl emelt érettségi, nyelvvizsga stb a pluszpontok miatt és a pontszámító kalkulátorral meg saccold be, hogy kb mit kell teljesíteni, hogy bekerülhess.


Egy hármas nem oszt nem szoroz. Ez nem orvosi.

Én pl világ életemben 2-es voltam matekból(buktam is belőle 12. félévkor), és sikerült egy jó kis természettudományokkal teletöltött szakra jelentkeznem, ahol van matek is. Külön tanár segítségével meg 4-es lett a szóbelim(írásbeli meg 2-es, de 1 pont választott el a 3-astól).

2017. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

egy majom is meg tudja ismételni a betanított mozgásokat

Egy youtube videóval többet lehet tanulni, mint gyógytornászként 5 év alatt

2017. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!