Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud erre "gyógymódot"...

Valaki tud erre "gyógymódot" tanácsot adni?

Figyelt kérdés

22éves kiegyensúlyozott vidám lany vagyok. Lassan 1éve együtt vagyok a baratommal ebből 2honapja együtt lakunk.

A problémám nem ehhez kapcsolódik de gondoltam leírok ennyit magamról.

Halál félelmem van legalábbis én ennek nevezném. Folyamatosan ezen jár az agyam hogy nem akarok fiatalon meghalni élni szeretnék hasonló dolgok. Ha hallok valami balesetről napokig azon gondolkodom hogy nehogy velem is megtörténjen. Be is képzelek magamnak dolgokat mint pl hogy nehezen kapok levegőt, kisebb rosszul léteket, erős szivdobogas és akkor jön megint hogy na meg fogok halni.

Ha le fekszem aludni akkor is előtte mindig ezeken jár az eszem.

Pl: Ha épp tudom hogy indulunk valahova kocsival baleset lesz. Vízben strandon hogy megfulladok. Ha alszom hogy véletlen kigyullad a ház és bent égek....stb stb szerintem már beteges és nagyon szeretnem hogy elmuljon. Senkinek nem beszéltem még ezekről.

Tudtok nekem valami tanácsot adni esetleg volt már valaki hasonló helyzetbe???


2017. júl. 27. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!