Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy pszichologus nem ad...

Ha egy pszichologus nem ad tanácsot, akkor hogy a jó fenébe gyógyulok meg?

Figyelt kérdés

nem is foglalkozik azzal a problémával hogy engem folyamat zaklattak az iskolában, be akarta magyarázni nekem a kötelezőt, mintha ő jobban tudná mit éltem át, szerinte minden a családból indul ki.

Csak bólogat.

én azt várnám el hogy egyet értsen velem az osztálytársaimmal kapcsolatban hogy szemetek voltak, de a családommal kapcsolatba mrg mindig mond valamit.


2017. jún. 18. 15:02
 1/10 A kérdező kommentje:
a gyereke is abba az iskolába járt mint én és az alapján mondja a dolgokat.
2017. jún. 18. 15:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elégedett vele, válts szakembert.

Egyébként lehet még az elején vagytok, és próbál megismerni téged és kideríteni a problémát.

2017. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát már nem az elején.
2017. jún. 18. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy másik pszichomókust.
2017. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azonnal keress másik szakembert, főleg, ha fizetős. Ha meg zaklatnak és a suli nem véd meg, akkor egy agyturkász sem fog másik személyiséget csinálni neked, vagy megvéded magad vagy másik suliba mész.
2017. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pszichológusod egyáltalán kiképzett terapeuta? Ha nem, akkor ne csodálkozz.
2017. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy sokat segíthet bármelyik pszichológus. Nem tesznek mást, csak tanácsokat adnak, beszélnek, de helyetted nem élhetik az életedet. Szemfényvesztés az egész.
2017. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 is

A jó pszichológus nem ad tanácsot! Olyan kérdéseket tesz fel, amelyek hatására benned keletkezik a helyes megoldás.

Ha tanácsot ad, kevés köze lehet a pszichoterápiához.

2017. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, nem hiszem, hogy attól sokat változik valami, hogy benned keletkezik megoldás, mondjuk egy traumára, depresszióra, élethelyzetre.
2017. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én csak idegesebb lettem utána, miután részletesen leírtam neki hogy mikkel piszkáltak az iskolában erre ő ennyit mondott: "hát nagyon megtalálták" meg annyit mondott amennyit én is olvastam az iskolai erőszakról interneten kb,az én esetemben azért máshogy törté.nt egy kicsit, attól még nem fogom tudni feldolgozni
2017. jún. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!