Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ptsd vagy más?

Ez ptsd vagy más?

Figyelt kérdés

sokat piszkáltak az iskolában, már oviban is csúfoltak, középiskolában már évekig csúfoltak. ált suliban leköptek stb.

nagyon dühös vagyok azokra az emberekre. gyakran emlékezek vissza helyzetekre és szorongok közben zakatol a szivem, depisnek érzem magam. úgy gondolom bármikor újra előfordulhat ez a csúfolás.

félek több emberek között megszólalni mert félek hogy ki fognak röhögni mint az iskolában. gyakran érzem azt hogy figyelnek és rólam sugdolóznak.


2017. júl. 28. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia, könnyű legyőzni ha megpróbálsz szocializálódni. Próbálj meg olyan helyen dolgozni ahol sok ember van. Gyógyszer ezen nem fog segíteni meg se próbáld. Nyugtatót se, nekem is ez volt és én hosszú utat jártam be.
2017. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!