Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Egy éve sajnos családi tragédia történt,ami eléggé padlóra tett. Viszont most úgy érzem,hogy változtatni szeretnék.

A napi programom: Felkelek,tisztálkodok,eszek valamit vagy nem,TV-zek egész nap,nyomkodom a telefont,délután néha alszok megint,eszek egy keveset,lezuhanyzok és alszom.

Rendszertelenül eszek,napi egy doboz cigit elszívok,mozogni sem szoktam. Pedig szeretnék. De már a takarításban is elfáradok,nemhogy futni menjek.. Nincsen semmi életcélom. Van egy örökölt házam és egy örökölt vagyon,abból veszek enni,ilyesmi. (Ha lehetne választani,vissza adnék mindent,még többet is,csakhogy a szeretett személyt vissza kapjam. De ez más téma sajnos.)

Szeretnék dolgozni,hogy ne éljek fel mindent és szeretnék célokat az életemben. Hogyan álljak neki? Azért vagyok fáradt,mert hozzá szokott a szervezetem,hogy nem csinálok semmit? Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 28. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezért vagy fáradt, mert tunyulsz! Figyelj! Én is mentem ezen keresztül, nem élnek sem a szüleim, sem a nagyszüleim. Édesanyám a kezeim alatt halt meg! 31 éves voltam, 1 hozzámtartóm maradt. Évekig tunyultam én is, és sajnáltam magam, hogy milyen rossz így, stb. Persze hogy hiányzik akit elveszít az ember, én is mindent adnék csak vissza jöhessen, de muszály tovább lépni, ha nem akar az ember még rosszabb állapotba kerülni. Első dolgod legyen, munkát keresni, hírdetéseket figyelni, jelelntkezni rá, vagy telefonálni. Kezdj el mozogni pl. edzeni otthon is lehet, bicajozni, sétálni, barátokkal összejönni. Igazából ennyi, ezt kell csinálni, és az egészségre odafigyelni. Mindenből ki lehet jönni. Sok sikert!
2017. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gulyás László18 válasza:

[link]

beszéljük meg

2017. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!