Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kérdésem egYszerű lesz....

A kérdésem egYszerű lesz. Vajon miért nagyon nehéz m gyógyulnom?

Figyelt kérdés
3 éve pánikbeteg vagyok most már javult mert kipróbáltam csomó mindent. De még itt van pár gond. Sokszor nehezen veszem a levegöt van mindenféle allergiám plusz laktóz allergiám is van a fogsorom borzalmas nem is akarom feltetetni a fogszabályzot mert félek tőle. Sokszor zárt típus vagyok és nem merek messzire elutazni mert félek hogy ugyanaz a pánikroham fellép mint 3 éve kezdődött az autóban a hegyekben. Ez úgy volt hogy elkezdtdem mindenféle rossz dolgot érezni. Fulladást, szédülést, nem birtam nyugton maradni egy helyben és egy frontint adtak be elaludtam hazáig. Voltam már csomó pszichológusnál meg pszhiátrián de még mindig nem tom legyőzni önmagam gondjait.

2017. júl. 29. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Most 18 \F vagyok
2017. júl. 29. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltál egy csomó pszichológusnál és pszichiátrián. És ott mi történt? Gyógyultnak nyilvánítottak? Aligha. Végigcsináltad rendesen a terápiát vagy abbahagytad? Szerintem gyógyszeres kezelésre is szükséged van, és tartós pszichoterápiára mindenképpen. Ezt nem tudod magadtól megoldani.
2017. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
GYóGyszeres kezelésen nem voltam még. Elvileg megyek még valamilyen terápiára.az eddigieket végig csináltam . De a terápia inkább csak kinyitott az emberek felé nem a gondjaimat segített legyözni
2017. júl. 29. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, folytasd. És ha az se elég, akkor fel lehet vetni a gyógyszer kérdését. Autogén tréninget, jógát is szoktak javasolni.

Milyenek a családi körülményeid? Mert ha megoldatlan problémák vannak otthon, az is tartósíthatja a helyzetet.

2017. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát otthon is van a családba gondok. Most nemrég elment az egyik nagyi és ez is sok volt
2017. júl. 29. 13:26
 6/6 szenes43 ***** válasza:

Pontosan tudom mit éreztél mikor elmentetek kirándulni a hegyekbe. Évekkel ezelőtt ugyanezt éreztem ha kocsival vittek és elhagytuk a Budapest táblát. Szerintem ez abból fakad hogy eltávolodsz az otthon biztonságától,az ismerős környezettől és ez biztonságvesztést és önbizalomvesztést okoz.

Ma már nem érzem mert mindenhol lehetek beteg,is rosszul

is hiszen önmagam elől nincs hová mennem. Mikor ez tudatosul benned akkor elmaradnak a rossz dolgok amit éreztél.

2017. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!